МЕТА_АКУСТИКА

250 ден

Опис

МЕТОДИ ЗЛАТАНОВ

МЕТА_АКУСТИКА

Додатни информации

Број на страници

89

Димензии

129 x 198

Година на издавање

2019

ИСБН

978-608-256-036-6

Корица

мека

Коментари

There are no reviews yet.

Be the first to review “МЕТА_АКУСТИКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…