Те молам гушни ме

400 ден

Опис

Дали знаете кој е најдобриот начин да имате убав ден?

Можеби со гушкање?

Децата над 3 години ќе уживаат во оваа топла и хумористична приказна за тоа како едно гушкање може да промени многу во нашите животи.

Додатни информации

Број на страници

36

Димензии

23

Година на издавање

2022

ИСБН

978-608-256-120-2

Корица

тврда

Коментари

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Те молам гушни ме”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…