Срчки

200 ден

Опис

„Срчки“ е книга поезија на Бранислав Николов, издадена под уметничкото име Пијан Славеј. Дизајнот на корицата е дело на Методи Златанов.

За авторот

42310995_1673330339438983_2411866647737401344_nНиколов е перформер, автор и пејач во групата „Фолтин“.

Додатни информации

Број на страници

51

Димензии

160

Година на издавање

2020

ИСБН

978-608-256-072-4

Корица

мека

Коментари

There are no reviews yet.

Be the first to review “Срчки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…