Полиграф

250 ден

Опис

„Полиграф“ е третата поетска книга на Бранислав Николов, издадена под уметничкото име Пијан Славеј. Николов е перформер, автор и пејач во групата „Фолтин“.

Додатни информации

Број на страници

63

Димензии

129 x 198

Година на издавање

2022

ИСБН

978-608-256-118-9

Корица

мека

Коментари

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полиграф”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…