Луди и Лундиса

400 ден

Опис

Луди и Лундиса

Два малечки пуфини
Ги учат боите низ забава
Се среќаваат со други мили животни
И создаваат пријателства верни

Прекрасна сликовница со тврд повез наменета за деца до 4 години.

Додатни информации

Број на страници

32

Димензии

26

Година на издавање

2023

ИСБН

978-608-256-139-4

Корица

тврда

Коментари

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луди и Лундиса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…