Креветизам и хоризонтала

200 ден

Опис

„Креветизам и хоризонтала“ е книга поезија на Бранислав Николов, издадена под уметничкото име Пијан Славеј.

branislavЗа авторот

Николов е перформер, автор и пејач во групата „Фолтин“.

Додатни информации

Број на страници

49

Димензии

160

Година на издавање

2018

ИСБН

978-608-256-014-4

Корица

мека

Коментари

There are no reviews yet.

Be the first to review “Креветизам и хоризонтала”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *