Бројот 25

350 ден

Категорија: Автор:

Опис

Двајца браќа, Бадр и Рида, сонуваат за важен ден.
Ден кој што нестрпливо го очекуваат.
Но, во меѓувреме, многу интересни настани се случуваат.
Некои можеби ќе им создадат проблеми,
a некои можеби ќе создадат нови можности…
Но најголемиот предизвик со кој што ќе се соочат е број.
Дали го гледате бројот во насловот на оваа книга?
Дали можете да претпоставите како ќе ги смени животите на двајцата браќа?

Додатни информации

Број на страници

112

Димензии

200

Година на издавање

2022

ИСБН

978-608-256-127-1

Корица

мека

Коментари

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бројот 25”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…